Google+
Nice

HomeNiceHome


Firma Nice Polska Sp. z o.o.
Działająca na polskim rynku od 1996 roku firma „Nice" wywalczyła pozycję największego w kraju dystrybutora automatyki do bram. Firma „Nice" posiada wybudowaną za ponad milion dolarów siedzibę, znajdującą się w Pruszkowie - tam też mieszczą się wielkie magazyny firmowe, obszerny dział serwisowy, pion szkoleniowy i dział obsługi technicznej. Tak wielka inwestycja to najlepszy gwarant stabilności firmy, zarówno wobec Klientów, jak i Partnerów Handlowych. Od 2002 roku jakość firmy potwierdza dodatkowo przyznany przez firmę SGS z Londynu certyfikat ISO 9001:2000, który dotyczy wytwarzania, produkowania, testowania oraz dystrybuowania systemów otwierania bram oraz drzwi garażowych.

"Nice ułatwia życie"
W haśle tym zawiera się misja i przesłanie firmy - nasze wyroby są bowiem tak projektowane, aby uczynić życie ich użytkowników wygodniejszym i łatwiejszym. Za to właśnie jesteśmy cenieni - tak przez montażystów, jak i konsumentów.Nice
Firma „Nice" zajmuje się dystrybucją pełnego asortymentu automatyki dla domu, m.in.:
- NICE GATE (automatyka do bram wjazdowych, garażowych i szlabanów sterowanych radiowo),
- NICE SCREEN (automatyka osłonowa - siłowniki do rolet okiennych i markiz).
Wszystkie produkty firmy „Nice" gwarantują ich użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo i większy niż w innych przypadkach komfort. Cechują się nowoczesnym wzornictwem i wyjątkową elegancję, są przy tym łatwo dostępne i niezawodne.
Niezmiernie cieszy nas fakt, iż sukces naszej firmy zależy właśnie od umiejętnego łączenia unikatowych cech produktu z świetną obsługą klientów darzących nas wciąż rosnącym zaufaniem.
 
Program licencyjny NICE

Nice Polska w połowie maja rozpoczął proces wdrożenia autorskiego programu licencyjnego dla instalatorów automatyki. Jego celem jest ochrona całej branży oraz zawodu instalatora przed systematycznie zwiększającą się liczbą niewykwalifikowanych osób, które psują wizerunek montera oraz wszystkich firm funkcjonujących na rynku.

Zła jakość montażu psuje nie tylko wizerunek marki Nice, ale także ogólną opinię o instalatorach automatyki, także tych wykonujących swoją pracę fachowo i rzetelnie. W celu ochrony interesów firm współpracujących z Nice oraz zbudowania przewagi rynkowej i argumentów prokonsumenckich tak niezbędnych w procesie pozyskiwania klientów i sprzedaży produktów, Nice Polska po kilkumiesięcznych konsultacjach wewnętrznych oraz wśród wiodących Partnerów Handlowych zdecydował się na start programu licencyjnego. Celem nadrzędnym programu jest podniesienie poziomu jakości montaży automatyki Nice, a także stworzenie w przyszłości elitarnej grupy eksperckiej w sposób szczególny promowanej przez Nice oraz posiadającej unikalne przywileje i uprawnienia.

Certyfikowany montaż to standardowa przewaga konkurencyjna w branży budowlanej w wielu dziedzinach. Jak wynika z doświadczenia innych marek, klienci końcowi częściej decydują się na skorzystanie z usług autoryzowanych przedstawicieli danej marki, którzy potrafią udokumentować swoją wiedzę oraz kwalifikacje. Licencjonowanym instalatorem Nice nie może zostać każdy instalator. Sama obecność w tej grupie stanowi dużą rekomendację i nobilitację oraz przewagę konkurencyjną. Taka ochrona zawodu ma w dłuższym horyzoncie czasowym doprowadzić nie tylko do wzrostu jakości wykonywanych montaży, ale także do podniesienia się poziomu cen rynkowych za profesjonalne usługi instalacyjne oraz uzyskiwanie przychodu z niedostępnych dla innych przedsiębiorstw usług realizowanych na podstawie uzyskanej licencji. Dzięki licencji, licencjonowani instalatorzy Nice zyskują znaczącą rynkową przewagę nad niedoświadczonymi monterami świadczącymi usługi o niskiej jakości, bez możliwości uzyskania gwarancji producenta i dostępu do oferowanych przez niego benefitów.

Pierwsze efekty programu licencyjnego będą widoczne od 1.01.2017 r.

Pragniemy poinformować iż nasza firma jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała certyfikat programu licencyjnego NICE.


Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów