Google+
Napędy Hormann

Napędy Hörmann.
Komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu.
Wyobraź sobie, że musisz otwierać i zamykać bramę ręcznie - i tak każdego dnia! Kiepski żart, czas zatem skorzystać z napędu firmy Hörmann!
Pomyśl, ile razy musisz wysiadać ze swojego samochodu, żeby potem własnoręcznie otworzyć i później jeszcze zamknąć bramę? Szkoda życia i czasu na coś, co w bardzo łatwy sposób możesz wyeliminować - to naprawdę bardzo proste! Nie musisz wysiadać z samochodu, naciskasz bowiem pilota, a później spokojnie, komfortowo i bezpiecznie wjeżdżasz sobie do garażu. Nie wychodzisz z auta, nie martwisz się, czy pada, wieje...
Decydując się na napęd firmy Hörmann wybierasz równocześnie technologię na najwyższym poziomie - i jakość, której możesz zaufać.


Napędy do bram garażowych
Napędy do bram garażowych.


Przeciwwłamaniowe ryglowanie bramy gwarantuje mechaniczne zabezpieczenie przed podważeniem. Naprawdę wątpliwą przyjemnością jest konieczność opuszczania samochodu tylko po to, aby otworzyć bramę garażową - zwłaszcza, jeśli wracamy do domu nocą, mocno wieje lub pada deszcz lub wszystko to naraz. Tymczasem napęd firmy Hörmann zapewnia Ci nieustannie wolny przejazd korzystając z pilota błyskawicznie, komfortowo i bezpiecznie otworzysz swoją bramę do garażu, nawet nie opuszczając wnętrza pojazdu.
Hörmann proponuje zupełnie nowatorską technologię napędów:
- SupraMatic wygodny i bardzo szybki ,
- ProMatic niedrogi i wytrzymały
- ProMatic Akku - napędy do garaży bez dodatkowego przyłącza energetycznego.Napędy do bram garażowych
Napędy do bram wjazdowych.


Korzystanie z bramy wjazdowej stanie się naprawdę komfortowe, gdy wyposażysz ją w zdalnie sterowany napęd. Tak, jak tego oczekujesz. Oczywiście nie może to być byle jaki napęd, lecz produkt wysokiej jakości, na którym możesz polegać każdego dnia. Do nowych bram wjazdowych lub jako wyposażenie uzupełniające do istniejących bram skrzydłowych i przesuwnych.
- LineaMatic seria napędów do bram przesuwnych,
- RotaMatic napędy do bram skrzydłowych
- DTU250 podziemny napęd do bram skrzydłowych
- DTH700 napęd do bram skrzydłowych do zastosowań przemysłowych