Google+
Brama garażowa Hörmann

Bramy garażowe Hörmann. Po prostu najlepsze bramy garażowe na rynku.
Sprzedajemy i montujemy najwyższej jakości bramy garażowe już od ponad 15 lat. Wybierając nasze produkty, mogą być Państwo pewni ich solidności i wysokich walorów estetycznych. Polecamy w szczególności takie bramy garażowe jak bramy uchylne, bramy do garaży zbiorczych, bramy i kraty rolowane, które zapewniają maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej garażu i odznaczają się wysoką wytrzymałością, a także segmentowe bramy garażowe zbudowane z segmentów stalowych lub drewnianych, które także umożliwiają oszczędność przestrzeni w garażu oraz przed nim i pasują do garaży o dowolnym kształcie. Ponadto niektóre modele bram segmentowych zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną.

Bramy garażowe - firmy


Oferujemy rolowane bramy garażowe firmy Hörmann, wykonane z aluminium, gładkiego lub powlekanego, stali nierdzewnej oraz stali „full hard”, a także aluminiowe i stalowe kraty rolowane. W ofercie posiadamy również bramy garażowe firmy Nice. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem obu tych producentów bram i automatyki.


Segmentowe bramy garażowe

Nowoczesna i elegancka brama segmentowa otwiera się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz miejsce przed i wewnątrz garażu - to decydująca zaleta