Google+
O firmie oraz pracownikach

O firmie oraz pracownikach

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy „BRAMARKET”, która jest Autoryzowanym Partnerem i Serwisantem firm Hörmann Nice oraz FAAC, czyli liderów na krajowym rynku w kwestii bram oraz automatyki.

Od samego początku istnienia naszej firmy, założonej w 1999 roku, nieprzerwanie specjalizujemy się w dystrybuowaniu, montowaniu i serwisie bram garażowych, bram przemysłowych, techniki przeładunku, automatyki do bram oraz drzwi. Dzięki temu zostaliśmy wiarygodnym i solidnym partnerem dla bardzo wielu osób prywatnych i firm, szczególnie z terenu Wielkopolski, jednakże – zwłaszcza w kwestii większych realizacji – działamy także na terenie całego kraju. Klientom naszej firmy gwarantujemy zarówno możliwość kupna doskonałej bramy, drzwi oraz napędu, ale również ich profesjonalny montaż, który zostanie wykonany przez monterów, którzy mogą pochwalić się wieloletnią praktyką w tym temacie i autoryzacją serwisową producenta.

Nigdy tez nie zapominamy o naszych klientach - oferujemy im serwis, naprawę lub też konserwację sprzętu nawet po wielu latach od jego zakupu. Jeśli więc nie jesteście Państwo jeszcze zdecydowani na wybór określonego urządzenia, nasz firmowy fachowiec dokona niezbędnych oględzin i pomiaru, a po zakończeniu ekspertyzy pomoże wybrać najwłaściwszy w danej sytuacji sprzęt.

1 lipca 2011 roku - jako pierwsza firma w Polsce! - uruchomiliśmy usługę „Assistance" dla bram garażowych i przemysłowych, napędów bram wjazdowych oraz automatów bram garażowych. Decyzję tę podjęliśmy opierając się na dostępnych faktach i potrzebie naszych klientów, o których zawsze się troszczymy.  

Fakty o firmie BRAMARKET

FAKTY są zaś następujące: ponad 5 tysięcy bram - i to każdego dnia! - używają nasi klienci. Szacunki te dotyczą zarówno bram garażowych, jak i przemysłowych.
Dodatkowo ponad 6 tysięcy napędów-automatów otwiera oraz zamyka rozmaite bramy, które zostały sprzedane i zamontowane przez naszą firmę!
Nasza zasada jest zatem bardzo prosta - Jesteśmy z Wami!

Otrzymane nagrody i wyróżnienia

Dzięki stałej i wzorowej współpracy z firmami  Hormann oraz Nice, z dumą prezentujemy przyznane nam nagrody oraz wyróżnienia:


Nagrody i wyróżnienia


Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść. Powrót do listy albumów

Kontakt z nami

Masz pytania, potrzebujesz wyceny lub porady, chciałbyś zamówić bezpłatny pomiar. Zadzwoń lub napisz do nas:

Biuro:
email: dabrowskiego@bramarket.pl
tel: 61 855 15 28

Tomasz Kaczor - Project Manager:
email: t.kaczor@bramarket.pl
mobile: 0 604 192 955

Sławomir Baliński- Project Manager:
email: s.balinski@bramarket.pl
mobile: 0 608 492 435

lub przejdź do formularza